Kurs Java

Prawa do kursu i aplikacji

Przygotowanie tego wyjątkowego kursu kosztowało nas ogromnie dużo pracy i czasu, dlatego miło nam będzie, jeśli zostanie to przez Ciebie docenione. Co przez to rozumiemy? Liczymy na to, że będziesz przestrzegał zasad, które stanowią załącznik do licencji naszego portalu.

Kursanci, czyli kurs na Twój własny użytek

Możesz nauczyć się tworzyć aplikacje webowe w Springu i Hibernate od zera.

Należysz zapewne do najszerszej grupy, dla której przygotowaliśmy cały kurs z aplikacją. Ściągasz, uczysz się i nie przejmujesz się niczym więcej. Na bazie tego projektu możesz stworzyć mniej lub bardziej podobny, własny projekt (np. na studia).

Mamy tylko małą prośbę.

Szanuj naszą pracę i nie kupuj z dziesięcioma kolegami (lub koleżankami) na spółę. Wiemy, jakie są realia i pewnie zdarzy się, że powiedzmy dwóch czy trzech kolegów (koleżanek :)) zrzuci się na taki pakiet, ale niech to nie będzie większa grupa. W końcu my też musimy utrzymywać portal, a chyba chcesz, żebyśmy go dalej rozwijali? :)

Innymi słowy, pamiętaj, jeśli po zakupie kursu dostęp do niego uzyskają więcej niż trzy osoby (łącznie z Tobą), łamiesz prawa autorskie (niezależnie od tego, kto z Waszej trójki udostępni go dalej). Żadna z tych dwóch osób, które uzyskały od Ciebie dostęp, nie może udostępniać go dalej, ponieważ jeśli tak zrobi złamie prawa autorskie.

Programiści i firmy, czyli dla Ciebie lub Twojej firmy

Możesz łatwo zaadaptować kod do swoich potrzeb i użyć go w pracy.

Możesz czerpać z naszego kodu i adaptować go do potrzeb projektu w firmie, w której pracujesz lub którą prowadzisz. To jest ok! Innymi słowy, na przykład, jeśli potrzebujesz formularza z obsługą Springa i Hibernate lub funkcjonalność logowania w projekcie w pracy, możesz użyć funkcjonalności z naszego kursu, ale musisz zaadaptować go do potrzeb biznesowych projektu, który tworzysz w swojej lub innej firmie. Oczywiście możesz też po prostu uczyć się z kursu i kodu aplikacji, tak aby powiększać swoją wiedzę. Nie ma znaczenia, czy uczysz się w domu, czy w pracy.

Nie jest dozwolone wykorzystanie kursu lub/i aplikacji i przedstawiania go lub/i jej, jako produktu własnego autorstwa, autorstwa własnej firmy lub firmy, dla której pracujesz.

Pamiętaj, że jeśli jesteś prezesem firmy zatrudniającej pracowników lub inną osobą zatrudnioną w tej firmie, wówczas nie możesz udostępniać kursu ani (oraz) kodu aplikacji innym osobom z firmy, ponieważ w takiej sytuacji łamiesz prawa autorskie. Jeśli potrzebujesz zakupić kurs i aplikację dla większej liczby osób niż ty sam, napisz do nas, a my wycenimy to, czego oczekujesz i udostępnimy Ci kurs z aplikacją na warunkach licencji komercyjnej (paragraf nr 4). Pamiętaj, że im więcej osób, tym cena za osobę będzie niższa.

Nauczyciele, czyli jeśli jesteś nauczycielem lub korepetytorem

Możesz wykorzystywać kod do prowadzenia zajęć na uczelni lub w szkole, ale tylko z czytelnym podkreśleniem, że korzystasz z kursu i źródeł portalu JavAPPa. Oczywiście nie jest dopuszczalne zakupienie kursu z aplikacją i udostępnienie go lub/i jej studentom lub kursantom.

Prosimy, popracuj trochę. Przygotuj swoją lekcję lub kurs, korzystając z ogromnej ilości naszych materiałów. Dopuszczalne jest oczywiście wstawianie fragmentów kodu (kilka metod, kilka klas) jako przykład. Po prostu zachowaj umiar.

Jeśli potrzebujesz zakupić kurs i aplikację dla większej liczby osób niż ty sam (np. w szkole, na uczelni lub w innej instytucji), napisz do nas, a my wycenimy to, czego oczekujesz i udostępnimy Ci kurs z aplikacją na warunkach licencji komercyjnej (paragraf nr 4). Pamiętaj, że im więcej osób, tym cena za osobę będzie niższa.

Inne przypadki

Nie możesz prezentować treści kursu ani/i kodu aplikacji publicznie.

We wszystkich przypadkach nieopisanych w tym rozdziale znajdują zastosowanie zapisy dotyczące praw autorskich oraz licencji na korzystanie z kodu znajdujące się w paragrafach wspomnianej tutaj wielokrotnie licencji.

Stale się rozwijamy, a więc bądź na bieżąco!
Na ten adres będziemy przesyłać informacje o ważniejszych aktualizacjach, a także o nowych materiałach pojawiających się na stronie.
Polub nas na Facebooku:
Nasi partnerzy: stackshare
Javappa to również profesjonalne usługi programistyczne oparte o technologie JAVA. Jeśli chesz nawiązać z nami kontakt w celu uzyskania doradztwa bądź stworzenia aplikacji webowej powinieneś poznać nasze doświadczenia.
Kliknij O nas .


Pozycjonowanie stron: Grupa TENSE