Kurs Java

Logowanie do aplikacji - Implementacja

Mamy już przerobioną implementację kodu rejestracji i edycji, to teraz bierzemy się za zaprogramowanie logowania. Oczywiście nie będziemy sami zajmować się tworzeniem i utrzymywaniem sesji użytkownika pomiędzy przeglądarką a serwerem. Zlecimy to Springowi, a dokładniej jego mechanizmowi Spring Security. My jedynie dostarczymy kod, który Spring będzie mógł wykorzystać do obsługi sytuacji takich jak poprawne logowanie, błędne logowanie lub akcja ...
...
(1)   Implementację rozpoczynamy od przygotowania formularza w pliku login.component.html. Formularz składa się dwóch pól tekstowych. Podczas odczytu strony, w momencie, gdy Angular jest ładowany, zostaje również uruchomiony kod komponentu formularza, znajdujący się w pliku login.component.ts. Dyrektywa ngSubmit definiuje funkcję, która ma zostać uruchomiona w komponencie:
    <form (ngSubmit)="login()" [formGroup]="emailForm" class="appa-login-form">
(2)  Funkcja login rozpoczyna procedurę logowania użytkownika. Najpierw funkcja sprawdza czy wszystkie pola formularza poprawnie przeszły wbudowaną w komponentach walidację, a jeśli tak to uruchamiana jest funkcja serwisu AuthenticationServicelogin, która...
...

Stale się rozwijamy, a więc bądź na bieżąco!
Na ten adres będziemy przesyłać informacje o ważniejszych aktualizacjach, a także o nowych materiałach pojawiających się na stronie.
Polub nas na Facebooku:
Nasi partnerzy: stackshare
Javappa to również profesjonalne usługi programistyczne oparte o technologie JAVA. Jeśli chesz nawiązać z nami kontakt w celu uzyskania doradztwa bądź stworzenia aplikacji webowej powinieneś poznać nasze doświadczenia.
Kliknij O nas .


Pozycjonowanie stron: Grupa TENSE