Szybki Dostęp

Ideą działu Szybki Dostęp jest dostarczanie najważniejszych informacji wymaganych w codziennej pracy Java Developera. Zapraszamy tutaj zarówno mniej jak i bardziej zaawansowanych programistów. Z doświadczenia wiemy, że niektóre - nawet proste rzeczy, ulatują z czasem z naszej pamięci, a w miejscu tym odnajdziecie wiedzę w pigułce, która jest zawsze pod ręką i która pozwoli na szybkie odświeżenie Waszej pamięci.

Maven

Spring Boot

Git

Używamy w StartAPPa


W naszej aplikacji wszystkie projekty są skonfigurowane za pomocą Maven-a. Każdy moduł aplikacji jest osobną aplikacją webową Spring Boot. Do tworzenia kodu używamy zarówno IDE Eclipse (STS) jak i Intellij. Oczywiście podczas naszej pracy używamy również Git-a.
Linki
https://maven.apache.org
https://git-scm.com
JavAPPa - Spring Boot - Projekt startowy

Stale się rozwijamy, a więc bądź na bieżąco!
Na ten adres będziemy przesyłać informacje o ważniejszych aktualizacjach, a także o nowych materiałach pojawiających się na stronie.
Polub nas na Facebooku:
Nasi partnerzy: stackshare
Javappa to również profesjonalne usługi programistyczne oparte o technologie JAVA. Jeśli chesz nawiązać z nami kontakt w celu uzyskania doradztwa bądź stworzenia aplikacji webowej powinieneś poznać nasze doświadczenia.
Kliknij O nas .


Pozycjonowanie stron: Grupa TENSE