Kurs Java

Prezentacja na wykresach - Podstawy

W tym rozdziale przygotujesz się do stworzenia kilku różnych wykresów przedstawiających proste statystyki na temat danych zapisanych w aplikacji. Statystyki prezentują ilość danych w postaci liczbowej i procentowej z podziałem na konkretne typy i kategorie.
Java Formularz do rejestracji
Cele naszej implementacji:
Wykresy wykonamy z użyciem bardzo popularnego modułu dodatkowego Angulara ng2-charts. Do pobrania danych użyjemy jednej metody po stronie serwera, po czym wyodrębnimy te dane do osobnych wykresów po stronie interfejsu użykownika.

Starter

Wykresy danych są wisienką na torcie w każdym systemie informatycznym. Użytkownicy bardzo je lubią, ponieważ da się na nich pokazać i to w efektowny sposób wiele cennych informacji o danych zgromadzonych w systemie. Nie jest to moze coś, czego oczekują kliencie za każdym razem, ale czasem pojawia się takie wymaganie i wtedy musimy wykonać implementację takiego rozwiązania. ...
...

Stale się rozwijamy, a więc bądź na bieżąco!
Na ten adres będziemy przesyłać informacje o ważniejszych aktualizacjach, a także o nowych materiałach pojawiających się na stronie.
Polub nas na Facebooku:
Nasi partnerzy: stackshare
Javappa to również profesjonalne usługi programistyczne oparte o technologie JAVA. Jeśli chesz nawiązać z nami kontakt w celu uzyskania doradztwa bądź stworzenia aplikacji webowej powinieneś poznać nasze doświadczenia.
Kliknij O nas .


Pozycjonowanie stron: Grupa TENSE