Kurs Spring

Hibernate - Pierwsza encja

W tym miejscu przechodzimy do przedstawienia podstawowych elementów Hibernate'a. I tutaj od razu ważna informacja. Nie ma znaczenia czy framework jest uruchamiany w ramach aplikacji Spring Boot, czy też w ramach innego rozwiązania. Zdecydowana większość przedstawionych w kursie zagadnień dotyczy Hibernate'a samego w sobie.

Adnotacja @Entity i @Table

Zgodnie z tym o czym pisaliśmy do tej pory, z Hibernatem "rozmawiamy" poprzez adnotacje. Pierwszą adnotacją, z którą musisz sie zmierzyć jest adnotacja @Entity. Opisujemy nią klasę, której obiekt ma przedstawiać rekord w tabeli bazodanowej. W projekcie spring-hibernate-materialy-praktyczne podstawową encją jest klasa Item. Reprezentuje ona pojedynczy rekord z tabeli items...
Pełny materiał ze wszystkimi źródłami kodu jest dostępny po wykupieniu pakietu. Zapraszamy!
Jeśli zakupiłeś materiał zaloguj się tutaj, aby uzyskać dostęp.

Stale się rozwijamy, a więc bądź na bieżąco!
Na ten adres będziemy przesyłać informacje o ważniejszych aktualizacjach, a także o nowych materiałach pojawiających się na stronie.
Polub nas na Facebooku:
Nasi partnerzy: stackshare
Javappa to również profesjonalne usługi programistyczne oparte o technologie JAVA. Jeśli chesz nawiązać z nami kontakt w celu uzyskania doradztwa bądź stworzenia aplikacji webowej powinieneś poznać nasze doświadczenia.
Kliknij O nas .


Pozycjonowanie stron: Grupa TENSE