Kurs Java

Przeglądanie i usuwanie - Implementacja

Dane są zapisywane w aplikacji nie tylko po to, aby były przechowywane w bazie danych, ale również po to (a nawet przede wszystkim), aby można było z nich korzystać. W tym celu implementujemy najpopularniejsze rozwiązanie do tego typu zadań, a więc tabelę z opcją stronicowania i filtrowania danych.

Oczywiście dane będą stronicowane na serwerze dzięki zastosowaniu Springa i Hibernate'a, gdyż tylko tak zapewniamy, że ich duża ilość nie zablokuje nam...
...
Appa Notka. W dalszej części rozdziału stosujemy podobną konwencję implementacji krok po kroku z opisem kolejnych punktów i tabelą kodu odwzorowującą te punkty, tak jak możesz to zaobserwować na zdjęciach w rozdziałach:

- Rejestracja użytkownika i zarządzanie kontem - Implementacja krok po kroku
- Logowanie do aplikacji webowej - Implementacja krok po kroku

Stale się rozwijamy, a więc bądź na bieżąco!
Na ten adres będziemy przesyłać informacje o ważniejszych aktualizacjach, a także o nowych materiałach pojawiających się na stronie.
Polub nas na Facebooku:
Nasi partnerzy: stackshare
Javappa to również profesjonalne usługi programistyczne oparte o technologie JAVA. Jeśli chesz nawiązać z nami kontakt w celu uzyskania doradztwa bądź stworzenia aplikacji webowej powinieneś poznać nasze doświadczenia.
Kliknij O nas .


Pozycjonowanie stron: Grupa TENSE